Priestor v Nechválovej Polianke a prosba o pomoc

Vďaka ústretovosti COOP Jednota sme v obci Nechválová Polianka získali do prenájmu priestor pre organizovanie našich aktivít. Plány sa teda menia na skutočnosť a my Vás budeme môcť privítať v prvom Ekocentre blízkych okresov.

Skôr, ako sa po prvý krát oficiálne otvoria dvere Ekocentra, čaká nás kus práce s rekonštrukcia priestorov. Projekt EKOCENTRUM NECHVÁLOVÁ POLIANKA sme zapojili do výzvy Raiffeisen banky „Gesto pre mesto“. Ak nás dostatočne podporíte hlasovaním, môžeme získať príspevok vo výške 1000 € vďaka którému by sa plán prác podstatne urýchlil.

Keďže je EKO priamo v názve tohto centra, pri obnove priestorov chceme použiť aj lokálne zdroje. Hlina, kamene a drevo patria k najstarším stavebným prvkom a sú dostupné takmer v každej lokalite. Preto budú použité aj pri úprave interiéru, ako zdravšia alternatíva prvkov modernej stavebnej chémie.

Vďačne príjmeme akúkoľvek pomoc z Vašej strany. Či už sa zapojíte do prác, darujete nám nepotrebný kus nábytku alebo podporíte tvorivým nápadom. V najbližších dňoch nám najviac pomôžu vaše hlasy v grantovej výzve. Ďakujeme!

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/humenne/1728

 

Fotografie budovy v súčasnom stave (marec 2018):